Jdi na obsah Jdi na menu

ZÁPIS DO MŠ STRUŽNÁ

14. 4. 2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádným opatřením vlády o ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID – 19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v květnu a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Povinnost plnit předškolní vzdělávání mají děti, které dosáhli do 31.8.2020 pěti let věku. 

Termín zápisu pro MŠ Stružná je stanoven od 4.5.2020 do 13.5.2020. 

Zákonní zástupci odevzdají :

1. Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání (dostupné v rubrice ke stažení)

2. Evidenční list (dostupné v rubrice ke stažení)

3. Kopii rodného listu dítěte

4. Prohlášení, že je dítě řádně očkováno (tato povinnost se netýká dítěte, které plní povinné předškolní vzdělávání)

5. Kopii očkovacího průkazu dítěte

 

Zákonní zástupci mohou realizovat podání žádosti o přijetí svého dítěte k předškolnímu vzdělávání ve výše uvedeném období, datovou schránkou (číslo datové schránky v kontaktech), emailem s elektronickým podpisem, poštou, v krajním případě lze předat osobně. 

V současné situaci nenavštěvujte osobně praktického lékaře. Pro doložení této povinnosti zákonný zástupce prohlásí, že je dítě řádně očkované - prohlášení (dostupné v rubrice ke stažení)